9 geriausių 35 vestuvių sukakties dovanų idėjos Stiliai gyvenime

Vestuvių jubiliejau yra geriausia prisimenama diena kiekvienos poros gyvenime, ir abu dažnai klausia, kokias dovanas jie turėtų gauti savo sutuoktiniui. Ne tik painiojau vyras ir žmona, svečiai, kurie kviečiami į jubiliejų dienos šventes, taip pat svarsto, kokia dovana pirkti? Be to, jei tai įvyks 35-osios vestuvių jubiliejaus, tampa labai painu rinktis tinkamą dovaną.

35-osios vestuvių metinės – dovanų idėjos:

Čia yra keletas pasiūlymų dėl 35-osios vestuvių sukakties dovana idėjų,

1. Jade rankogalių raišteliai:

Jade Cufflinks

Šie nuostabūs žaliosios nefrakcijos rankogalių sumušimai yra nuostabi dovana, skirta suteikti vyrui 35-ąsias vestuvių jubiliejų. Šis kriauklių nefrito modelis yra tikrai ryškus pažvelgti. Žalia spalva suteikia minkštumą aprangai. Tai labai formalus išvaizda ir puikiai tinka drabužiams ir blezeriams.

2. Coral Heart Frame:

Coral Heart Frame

Dovanokite šį žavingą koralų širdies rėmelį savo tėvams už savo 35-ąsias metines. Šis apsvaiginimo rėmas gali būti pagamintas švelninant šiek tiek širdies formos koralus. Jūs galite parašyti pora norus širdies apačioje. Tai suteikia priminimą apie jūsų praeitą laimingą akimirką, kurią jūs kartu praleidote gyvenime.

3. Koralų pyragas:

Coral Cake

Padarykite savo 35 metų jubiliejų dovana saldaus ir skanu, dovanodami nuostabų koralų tortą. Tortas dekoravimui užpildytas koralų rausvais mygtukais bei žiedlapių formomis spalvos koraluose. Tortas gali būti bet kokio skonio ir gali būti papildytas koralų tortas topper. Jei esate gerai su šiek tiek brangi dovana savo brangioji, tai yra tikrai nuostabi dovana savo vestuvių jubiliejaus vakarą.

4. Koralų žiedas:

Coral Ring

Šis puikus koralų ir deimantų žiedas atrodys apsvaiginimo ant piršto. Dovanokite koralų žiedą savo žmonai kaip 35 vestuvių jubiliejų. Ji bus tikrai laiminga ir įsimintina jubiliejaus kada nors. Tai atrodo šiek tiek kitaip, bet jis pritraukia dėmesį tarp minios, tampa tavo mylimajai mylimaijai.

5. “Coral Stone Clock”:

Coral Stone Clock

Šis gražus pagrindas pagamintas iš koralų akmenų, supjaustytų gabalais. Išlenktas viršus puikiai atrodo kartu su blizgančiu kraštu. Centro laikrodis yra kvarco laikrodis, kuriame naudojami baterijos. Tai atrodys gerai, kaip 35 metų dovana. Tai reiškia tavo gyvenimo meilę.

6. “Coral Wall Art”:

Coral Wall Art

Ši 4 keramikos aikštė su koralais, įstrigusi ant jų, surenka įspūdingą 35-osios vestuvių sukakties dovana. Sienų menas gali būti dedamas kartu iš eilės arba pateikiamas meniškai. Gražus baltas koralo vaizdas atrodo ryškus. Padovanok jai šią dovaną, kad jūsų miegamasis būtų gražus vestuvių jubiliejaus dieną.

Žiūrėti daugiau: 30 vestuvių sukakties dovanų idėjos

7. Jubiliejaus slapukai:

Jubiliejus Cookies

Tai puikus jubiliejinių slapukų rinkinys, dekoruotas spalvoto koralo ir nefrito. Dėl saldžių dekoracijų slapukai puikiai atrodo ir gali būti supakuoti kaip gabūs kaip 35 metų sukaktis. Šių dekadentinių slapukų dėžė bus ypač vertinama visiems. Jūs taip pat galite pritaikyti šiuos slapukus su atviruku.

8. Koralų auskarai:

Coral Earrings

Už savo 35 vestuvių sukakties dovana savo žmonai galite suteikti jai šiuos gražius koralų auskarus. Koralų ir perlų auskarai puikiai tinka progoms ir funkcijoms. Koralas yra žinomas už pritraukimą meilės ir klestėjimo.

Žiūrėti daugiau: 25 metų jubiliejų dovanų idėjos

9. Koralo žiedai:

Coral Rings

Čia yra spalvingas raudonas koralinis varinis viela suvynioti žiedą, kuris yra gražus dovana 35-osios vestuvių sukakties dovana. Koralų žiedai gali būti naudojami kaip pora vyrui ir žmonai. Padarykite tai ypatinga dovana jubiliejui.

35-mečio dovanos yra brangios daiktys, davančios meilę ir klestėjimą pora. Jade ir Coral daiktai atrodo puikiai tinka. Tai tikrai mylėjo kiekvienas vyras ir žmona, nes jie yra klasė atskirai. Jie taip pat parodo įvykį nepamirštamą. 35 metų jubiliejaus dovanos, kurios yra iš koralų ir nefrito, yra brangiausios dovanos duoti savo sutuoktiniui.

Žiūrėti daugiau: 20 metų jubiliejaus dovanų idėjos